Přeskočit na hlavní obsah
Přeskočit hlavičku
Veolia-energy-logo.jpg

SPECIALISTA STUDIÍ

Vhodně pro absolventy

Společnost: Veolia Energie ČR, a.s.
Místo výkonu práce: Ostrava, Karviná
Pracovní poměr: Práce na plný úvazek
Smluvní vztah: Smlouva na dobu určitou (s možností prodloužení na neurčito)
Datum nástupu: Ihned
Benefity: Cafeterie; příspěvky na děti; příspěvek na stravování/stravenky; dovolená nad rámec Zákoníku práce a další osobní volno; podpora vzdělávacích a jazykových kurzů; benefity a slevy u vybraných dodavatelů; firemní akce a další.

Pracovní náplň

  • Vypracování technicko-ekonomických studií a technických částí obchodních nabídek (zejména dodávky z CZT, plynové kotelny, tepelná čerpadla, chillery, kogenerační jednotky, LDS apod.) a smluv v rámci rozvojových aktivit společnosti
    • analýza stávajících technických systémů - zdroje energií, distribuční systémy energií, technická zařízení budov, průmyslové utility
    • návrh koncepce nových technických systémů
    • sestavování energetických bilancí a provádění technických výpočtů
    • příprava ucelených ekonomických analýz jednotlivých technických řešení
  • Technicko-ekonomické analýzy a návrhy pro stávající portfolio zákazníků a pro potenciální klienty
  • Příprava a zpracování technických podkladů pro obchodní vyjednávání a přípravu obchodních nabídek
  • Aktivní komunikace a koordinace zpracování studií s technickým útvarem a závodem distribuce a služeb

Nabízíme

  • Zázemí silné nadnárodní společnosti
  • Práci pro předního českého výrobce a dodavatele tepla
  • Zajímavé mzdové ohodnocení, bonusy/cílové/roční odměny
  • Nadstandardní zaměstnanecké benefity – osobní účet, příspěvky na děti, úrazové pojištění, zvýhodněné služby O2 Czech republic, bezúročné půjčky, 30 dnů dovolené
  • Podpora profesního a jazykového vzdělávání

Požadujeme

  • VŠ technického zaměření, studijní obor – energetika, strojírenství, technická zařízení budov
  • Praxe v oblasti TZB, energetika výhodou
  • Samostatnost, spolehlivost, loajálnost, komunikativnost, časová flexibilita, reprezentativní vystupování a ochota se vzdělávat
  • Znalost technických instalací (zdroje tepla, chladu, ostatní TZB, stlačený vzduch), jejich provozu a konstrukce
  • Pokročilá znalost práce s PC (Word, Excel, PowerPoint, AutoCAD výhodou)
  • Řidičský průkaz skupiny B

Pokud Vás naše nabídka oslovila, zašlete nám svůj životopis a motivační dopis elektronicky na e-mail

Více o nabídce

Zveřejněno do: 15.12.2024

2024-09-hyundai-staz.jpg

Placené stáže pro vysokoškoláky v Hyundai Nošovice

Více o nabídce stáží

Informace pro zveřejnění nabídky na této stránce

Oficiální kariérní portál VŠB-TUO