Setkání absolventů a studentů Katedry robotiky

20. 9. 2024, 13:30
 Centrum robotiky
Pozvánka od vedoucího katedry.

Vážená absolventko, vážený absolvente,

dovoluji si Vás jménem celého kolektivu zaměstnanců Katedry robotiky srdečně pozvat na připravované Setkání absolventů a studentů Katedry robotiky (dříve Katedry robototechniky), oborů Výrobní systémy s PRaM a Robotika, pořádané u příležitosti 35. výročí založení oboru.

Setkání se uskuteční v pátek 20. září 2024 od 14:00 v prostorách rozšířeného Centra robotiky v budově T (Stará menza/KTVS) v areálu kolejí VŠB-TUO.

V případě zájmu o účast na této akci Vás prosím o registraci vyplněním stručného formuláře, kde jsou rovněž uvedeny i podrobnější informace, včetně programu.

Pevně doufám, že se budete moci zúčastnit a spolu se spolužáky a s námi zavzpomínat na svá studentská léta.

V případě zájmu o představení firmy, kde aktuálně působíte (nové produkty a služby, volné pracovní pozice atd.), kontaktujte prosím Václava Kryse.

Závěrem bych Vás chtěl zdvořile požádat o předání této pozvánky ostatním absolventům katedry, se kterými jste v kontaktu.

S přátelským pozdravem,
prof. Dr. Ing. Petr Novák