Nabídka studentům - možnost účasti na kurzu Vizuální kontrola VT2

Také v roce 2024 nabízí Katedra konstruování studentům možnost účasti na kurzu zjišťování vad metodami nedestruktivního testování s vystavením certifikátu.

Díky dlouhodobým kontaktům na odborníky z průmyslové praxe a výzkumu, v tomto případě díky spolupráci se společností ATG - Advanced Technology Group, můžeme také v roce 2024 nabídnout studentům NMgr. studia specializace Technická diagnostika, opravy a udržování další vzdělávání nad rámec studijních osnov.

Konkrétně se jedná o možnost účasti na speciálním rozšířeném kurzu pro studenty vysokých škol s názvem "VIZUÁLNÍ KONTROLA VT2" (Kurz vizuální kontroly dle normy SNT-TC-1A). Účast je pro studenty VŠ zdarma a je omezena počtem 16 účastníků. Proto v případě zájmu neváhejte a přihlaste se obratem (viz dokumenty v příloze, vč. přihlášky).

Rozsah kurzu, který proběhne v době mimo výuku v termínu 9. - 13. 9. 2024 v sídle společnosti ATG s.r.o. v Praze, je celkem 40 hodin s tím, že každý úspěšný uchazeč, který splní kritéria daná předpisem SNT-TC-1A, získá certifikát ATG dle SNT-TC-1A, VT Level II, opravňujícího uchazeče k výkonu NDT ve vizuální metodě a kompetencích stupně 2 dle rozsahu definovaného touto normou.

Pokud to myslíte s technickou diagnostikou vážně, tak neváhejte a přihlaste se. Běžně se ceny podobných kurzů pohybují v řádech vyšších tisíců korun. Tak najděte alespoň jeden důvod, proč nabídku ZDARMA nevyužít.

Vloženo: 22. 7. 2024
Útvar: 340 - Katedra konstruování