Pomoci lidem zasaženým ničivou povodní můžete také Vy

Pokud Vám není lhostejný osud lidí zasažených povodní v září 2024, dovolujeme si Vám nabídnou několik kontaktů na oblasti, kde pomoc rádi uvítají.

Patříte mezi ty z nás, kteří by rádi pomohli lidem z oblastí zasažených ničivou povodní, která se v září 2024 prohlala zejména Moravskoslezským krajem, a nevíte, kde svou pomoc nabídnout? Možná Vás můžeme nasměrovat na ta správná místa, kde dobrovolnickou činnost v postižených oblastech organizují a koordinují. Jinými slovy vědí, jak pomoci nejlépe.

Naše pracoviště, tedy Katedra konstruováníFS VŠB-TUO, bylo osloveno předsedkyní organizace ZEMĚ, z.s., paní Mgr. Romanou Chalupovou s prosbou o zveřejnění přehledného letáku, kde mohou dobrovolníci nabídnout svoji pomoc.

Zveřejnění těchto důležitých informací v příloze bereme jako naši povinnost a budeme rádi, když mezi studenty a zaměstnanci VŠB – Technické univerzity Ostrava vyvolají odpovídající vlnu solidarity a pomoci.

Vloženo: 8. 10. 2024
Útvar: 340 - Katedra konstruování